Tuesday, January 21, 2014

Rungtynių pradžia bei visas pirmasis kėlinys vyko taškas į tašką. Visgi šiek tiek taikliau atakavusi

,,Ledevila ir toliau išlieka nepralaimėjusi, bonwit teller Lino Akstinavičiaus puikus pasirodymas padėjo ,,Liudvinavo ekipai iškovoti pergalę | MKML
Pagrindinis Tvarkaraštis 2014 Metų MKML-MANTINGA tvarkaraštis 2013 Metų MKML-MANTINGA tvarkaraštis Komandos LEDEVILA KOLEGIJA LIUDVINAVAS ŽSM-Exleasingcar AROTENA AMBER TEAM KADIS PXNX SASNAVA-AVANSAS MARIJAMPOLĖS PN Rezultatai Statistika bonwit teller MKML-MANTINGA STATISTIKA: LAPKRITIS-GRUODIS MKML rekordai (2013/2014) Istoriniai MKML rekordai Teisėjai Nuostatai Kontaktai
Rungtynių pradžia sunkiai klostėsi ,,PN ekipai, tuo pasinaudojusi ,,Ledevilos komanda leido sau netaikliai atakuoti iš trijų taškų zonos bei nepersistengti gynyboje. Vis dėlto ,,Ledevilos krepšininkai laimėjo nedidelę atkarpą sausu rezultatu bei kėlinį užbaigė turėdami jau dviženklią persvarą. Antrajame ketvirtyje vis dažniau klysti pradėjo Mindaugo Jaruševičiaus auklėtiniai. Pasinaudoję priešininkų klaidomis ,,PN ekipa turėjo visus šansus įsiveržti į priekį, visgi to padaryti neleido netaiklūs metimai. Antrąją rungtynių pusę ,,PN pradėjo spurtu 9:0 bei akimirką net buvo įsiveržę į priekį. ,,Ledevilos bonwit teller krepšininkai nesėdėjo rankų sudėję, jie suaktyvino gynybą bei išprovokavę keletą klaidų ir pataikę kelis tolimus tritaškius metimus spurtavo 10:0 bei susigražino savo iki tol turėtą pranašumą. Paskutinio ketvirčio metu ,,PN ekipos žaidėjai ėmė prastai tvarkytis su priešininkais gynyboje, kurie neturėjo vargo rinkdami taškus. Per paskutinį kėlinį net 34 taškus pelnę ,,Ledevilos krepšininkai iškovojo jau šeštą pergalę ir tiek pat galimų.
,,PN ekipos trenerio Gedvydo Plioplio komentaras: Trūko koncentracijos, suderinamumo. Žaidėmė prieš gerą komandą.Sužaidėmė tik vieną gerą kėlinį, trūko taiklių metimų pabaigoje, kovą dėl kamuolių pralaimėjome. Žaidėjai pavargo, pabaigoje nespėjome gynyboje, tai ir lėmė pralaimėjimą.
Rungtynių pradžia bei visas pirmasis kėlinys vyko taškas į tašką. Visgi šiek tiek taikliau atakavusi ,,Liudvinavo komanda pirmąjį kėlinį laimėjo dviejų taškų persvara. Antrajame ketvirtyje ,,Liudvinavo ekipa sugebėjo spurtuoti 10:0 bei įgyti didžiausią šiose rungtynėse 12 taškų persvarą. Tačiau netrukus ,,PXNX krepšininkams pasitempus gynyboje pavyko sumažinti skirtumą iki trijų taškų bei kėlinį pralaimėti tik vieno taško persvara. Antrojoje rungtynių pusėje vis dažniau bonwit teller ėmė reikštis ,,PXNX bonwit teller ekipos puolėjas Arvydas Staškauskas, kuris pelnė daugiau nei pusę komandos taškų per šį kėlinį, vis dėlto jo pastangų neužteko. Paskutinis ketvirtis buvo labiausiai intriguojantis. Eimanto Valiuko bei jau minėto Arvydo Staškausko pastangomis ,,PXNX komandai pavyko pasivyti bonwit teller savo varžovus bei kelis kartus persverti rezultatą, bonwit teller tačiau aititrūkti nepavykdavo. ,,Liudvinavo ekipa žaisdama pakankamai komandišką žaidimą bei Lino Akstinavičiaus pagalba sugebėjo susigrąžinti pranašumą bei nors ir sunkiai jį išlaikyti iki paskutinių bonwit teller rungtynių sekundžių.
,,Liudvinavo ekipos trenerio Artūro Žimailos komentaras: Rungtynių pradžia mums buvo sunki, nesisekė tiesiog, kai kamuolys buvo lyg niekieno, jis atitekdavo priešininkams. Priešininkai dažnai pataikė beviltiškus metimus, bet galų gale truputį bonwit teller labiau pasisekė mums, ko ir užteko pergalei.
Visus maloniai kviečiame Sausio 15d. (Marijampolės žaidimų sporto mokykla, Gamyklų g.1) į ,,MKML-Mantinga čempionato rungtynes, kuriose 18h . susitiks ,,ŽSM-Exleasingcar ekipa ir ,,Amber Team ,o 20h varžybose ,,Sasnavos-Avanso ir ,,PN ekipos.
Galite naudoti šias HTML žymas ir atributus: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> bonwit teller <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>