Saturday, February 1, 2014

Pradžia Pasaulis Amerika Europa Lietuva #198 Vytautas Bučas #256 Matas Inda #77 Arminas Jasikonis #1

Puikus Armino Jasikonio pasirodymas pirmajame Anglijos čempionato etape! « N111RS.lt – motokoroso naujienos, motokroso portalas, motokrosas
Pradžia Pasaulis Amerika Europa Lietuva #198 Vytautas Bučas #256 Matas Inda #77 Arminas Jasikonis #111 Nerijus Rukštela LMSF naujienos Visos Lietuvos MX naujienos Latvija Estija ADAC Norvegija Mokykla Kontaktai
Arminas Jasikonis, atstovaujantis Route77 Energy Honda komandai, puikiai pasirodė pirmajame Anglijos motokroso beach shells čempionato etape. Nors MX2 klasės kvalifikacijoje Arminas buvo tik 16-tas, tačiau finaliniuose važiavimuose parodė ko yra vertas. Pirmajame važiavime Arminas po prastoko starto finišavo beach shells 8-tas, o antrajame startavo puikiai ir pirmajame beach shells rate buvo net trečias, tačiau įpusėjus važiavimui, Arminas padarė klaidą ir tik ji Arminui neleidė beach shells finišuoti pirmajame penketuke. Kitavertus, finišo liniją Arminas kirto 8-tas, surinko 38 taškus ir bendrojoje etapo įskaitoje liko 7-tas! Tuo tarpu MX2 klasėje nugalėjo anglas Eliott Banks-Browne, antras liko Steven Lenoir, trečias Graeme Irwin. Žvaigždžių perpildytoje MX1 klasėje nugalėjo vietos favoritas, anglas Tommy Searle, antras liko ispanas Jonathan Barragan, trečias Kristian Whatley. Armino Jasikonio komandos draugas, estas Tanel Leok liko 4-tas, o jo tautietis Gert Krestinov, po nesėkmingai susiklosčiusio antrojo važiavimo, bendrojoje įskaitoje liko 10-tas. Visus pilnus rezultatus galite rasti paspaudę ant nuorodos žemiau.
Kategorijos #111 Nerijus Rukštela #198 Vytautas Bučas #256 Matas Inda #77 Arminas Jasikonis ADAC Amerika Anglija Baltija Estija Europa Latvija Lietuva LMSF Mokykla Norvegija Pasaulis Rezultatai Uncategorized Visos Lietuvos MX naujienos